How to use the speech recognition tool?

Projektų valdymo komanda ir visų darbo grupių pirmininkai

Projektų valdymo komanda

 

Pr Hélène Dollfus

ERN-EYE koordinatorius

HUS, FRANCE

 

Dorothée Leroux

ERN-EYE projektų vadovas

HUS, FRANCE

Yann Brelivet

Project Manager for EU program REDgistry

HUS, FRANCE

Amélie Gavard

Medical Writer

HUS, FRANCE

Bernard Coupez

Administrative and Financial Project Manager

HUS, FRANCE

Sylvia Rudzki

ERN-EYE koordinavimo sekretorius

HUS, FRANCE

Komunikacijos komanda

 

Caroline Iberg

Už ERN-EYE komunikaciją atsakingas pareigūnas

HUS, FRANCE

Maximin Begin

Graphics designer of ERN-EYE

HUS, FRANCE

CPMS Helpdesk

Francesco Rotolo

IT-Specialist 

Help ERN-EYE members for technical problems or questions about the CPMS

HUS, FRANCE

Dr Monika Grudzinska Pechhacker

ERN-EYE MD fellow

Help ERN-EYE members for medical questions about the CPMS

HUS, FRANCE

WG1 (1-osios darbo grupės) pirmininkai: retos tinklainės ligos

 

Bart Leroy

UG- BELGIUM

 

Michael Larsen

Rigshospitalet Glostrup- DENMARK

WG2 (2-osios darbo grupės) pirmininkai: retos neorooftalmologinės akių ligos

 

Steffen Hamann

Copenhagen, DK

WG3 (3-osios darbo grupės) pirmininkai: retos vaikų akių ligos

téléchargement (1) 

Dominique Brémond-Gignac

Hôpital Necker-Paris

 

Susana Noval

Hospital Universitario La Paz

 

Birgit Lorenz

UKGM- GERMANY

WG4 (4-osios darbo grupės) pirmininkai: retos priekinio akies segmento ligos

Daniel Böhringer

UMCF- GERMANY

 

Petra Liskova

HPH- CZECH REPUBLIC

TWG5 (5-osios teminės darbo grupės) pirmininkai: silpnaregystė, kasdienis gyvenimas ir pacientų grupės

Agnese Suppiej

Center for Retinitis Pigmentosa of the Veneto Region - Camposampiero Hospital

(Azienda ULSS 6 Euganea, Padova, Italy)

 

David Keegan

ERN-EYE Ireland Consortium (EEIC)

 

TWG6  (6-osios teminės darbo grupės) pirmininkai: genetinė diagnostika

 

Susanne Kohl

Centre for Ophthalmology, University
Eye Hospital, Tübingen, Germany

 

Elfride De Baere

Ghent University Hospital, Belgium

TWG7  (7-osios teminės darbo grupės) pirmininkai: registrai ir epidemiologija

Christina Fasser

Retina International

TWG8  (8-osios teminės darbo grupės) pirmininkai: tyrimai

 

Katarina Stingl

EKUT- Germany

 

Camiel Boon

LUMC/AMC - THE NETHERLANDS

TWG9  (9-osios teminės darbo grupės) pirmininkai: švietimas, mokymas ir gairės

 

Hélène Dollfus

HUS-FRANCE

TWG10  (10-osios teminės darbo grupės)pirmininkai: komunikacija, valdymas ir kokybė

 

Hélène Dollfus

HUS - FRANCE

 

Dorothée Leroux

HUS - FRANCE

Subscribe to our mailing list

* indicates required

This ERN is supported by: